אודות Deco Line

Deco Line מתמחה בייבוא ושיווק של דלתות פנים, מטבחים, ווילונות ופרקטים עבור לקוחות פרטיים, יזמים, קבלנים ומעצבים אנשים אשר מעוניינים לשדרג באופן משמעותי את הנכס שברשותם. הודות לשנים רבות של ניסיון בתחומי הייבוא, היזמות והקבלנות, ביכולתנו להעמיד לרשותך את הפתרונות האידיאליים בתחומים אלו ולהעניק לך ליווי מלא לאורך כל שלבי שדרוג הנכס – החל בייעוץ מקיף טרם בחירת המוצרים והפתרונות הנכונים עבורך, דרך אספקה מהירה ואמינה וכלה בהתקנה מקצועית ומוצלחת.

מקפידים על האיכות הגבוהה ביותר

כדי לוודא כי התהליך שהנכס שלך עומד לעבור יוכיח בכל פעם שעשית את הבחירה הנכונה, כלל המוצרים שאנו מציעים מגיעים היישר מהיצרנים המומחים בתחומם – וזאת לאחר שעמדו בבחינות המקפידות ביותר. בהתאם לכך, אנו מעניקים אחריות על כלל המוצרים והפתרונות מבית Deco Line ומאפשרים לך ליהנות משקט נפשי למשך שנים.

תיק עבודות

ידע וניסיון רב עומדים לרשותך

כחברת חברת בת של חברת ק.ב.י אחזקות, הוקמה Deco Line על מנת לענות על הצורך של אנשים פרטיים, של אנשי מקצוע ושל יזמים לקבל ליווי אישי במהלך בחירת הדלתות, המטבחים, הפרקטים והווילונות במהלך שיפוץ או בנייה של נכס. השירות האישי והליווי ממנו נהנה כל לקוח של Deco Line מאפשר לכלל לקוחותינו להיעזר בניסיון שצברנו במשך שנים רבות על מנת למצוא את הפתרונות המתאימים ביותר לשאיפותיהם העיצוביות והפרקטיות.

כחלק אינטגרלי מחזון החברה, אנחנו מעמידים לרשותך מערך שירות הכולל ליווי מקצועי וייעוץ אישי – החל בשלבים הראשונים של בחירת והתאמת הפתרונות הנכונים למבנה, לציפיות שלך ולעיצוב הכללי, דרך שלבי האספקה וההתקנה, וכלה בתחושת הביטחון, המתלווה אליך לאורך שנים בהן האחריות על המוצרים מבטיחה את שביעות רצונך – בעוד נציגינו זמינים עבורך לכל שאלה.

מהיבואן אל לפתח הדלת שלך

הודות לקשרים עסקיים יעילים ואמינים מול היצרנים המובילים בתחומם, ביכולתנו להציע לקהל לקוחותינו את המחירים האטרקטיביים ביותר ובכך לשלב בין מוצרים באיכות גבוהה לבין מחיר המתאים לתקציב שלך. כבר בתחילת הדרך נוכל להבין ממך באופן מדויק מהם הצרכים שלך, לספר לך על האפשרויות הרלוונטיות ולמצוא, יחד איתך, את המוצרים המושלמים עבור שדרוג הנכס שלך.

עובדים למען החזון שלך

אנו ב-Deco Line מבינים כי בחירת אלמנטים עיצוביים ושימושיים לשדרוג הבית הוא תהליך מרגש, הטומן בחובו ציפיות רבות. לאור כך, השירות שלנו מאפשר לך ליהנות מתהליך השדרוג, לבחור את הפתרונות ואת המוצרים בנחת – ולדעת שכל אלו אכן יעמדו בציפיות שלך וישרתו אותך נאמנה למשך שנים רבות. בעזרת אוזן קשבת ועין מקצועית אשר מרוכזות בצרכים שלך, יוכלו נציגינו להציע לך פתרונות שעליהם אולי עדיין לא חשבת – ואפשרויות שייתכן כי כלל לא ידעת על קיומן.

אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר טלפוני במספר 1700-500-328 או להזמין את המוצרים ישירות באולם התצוגה ברחוב מצדה 9, בני ברק, וליהנות מגישה מלאה למטבחים, ווילונות, דלתות פנים ופרקטים באיכות הגבוהה ביותר ומשירות אישי, אדיב ואמין.

14
שנים של לקוחות מרוצים

שותפים & לקוחות

צרו קשר

למידע נוסף אודות החבילות המקיפות שיסייעו לך לקדם את הפרויקט שלך לשביעות רצונם של לקוחותיך, כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך בטופס ממש כעת – נציגינו ממתינים לפנייתך: