דלתות פנים

דלתות פנים בייצור של Deco Line או ביבוא שלנו אשר עשויות מ-100% יציקה פולימרית הצבועה בשלוש שכבות.

דקו ליין

חברת Deco Line גאה להציע לך את השילוב האידיאלי בין איכות גבוהה ומחיר שמתאים לכל כיס. היתרון שלנו מבחינתך בא לידי ביטוי בעבודה בצורת שיווק מהיבואן לצרכן – בלי פערי תיווך ועם האינטרסים שלך בראש סדר העדיפויות. כמו כן, בחירה מוקפדת של חומרי גלם תאפשר לנו לשווק עבורך את הדלתות הטובות ביותר לחלל הפנים של בית למגורים או השקעה.

הייצור שלנו פועל בשבילך

הדלתות בקטלוג של Deco Line הן בייצור ויבוא שלנו. המשמעות היא מעקב מקרוב אחר איכות חומרי הגלם, תהליך מוקפד של בקרה ועמידה בסטנדרטים מחמירים. כמו כן, הדלתות עשויות 100% יציקה פולימרית והן צבועות ב-3 שכבות צבע בתנור (שלייפלק). במילים אחרות, אלו הדלתות שחלל הפנים שלך צריך ונשמח לבחור אותן יחד אתך בהתאמה אישית למסגרת התקציב.

שירות עד פתח הדלת

מטרתנו היא לרכז עבורך את כל השירותים החשובים תחת קורת גג אחת. כתוצאה מכך, אנו מאפשרים לך לרכוש דלתות פנים במחיר אטרקטיבי וגם לתאם שירותי הובלה והתקנה. שירותי ההובלה וההתקנה יחסכו עבורך זמן יקר ויבטיחו עמידות גבוהה של הדלתות. מעבר לכך, חברתנו מתמחה ביבוא ושיווק של דלתות פנים גם בהתראה קצרה.

מותגים

מתי מומלץ להחליף את הדלתות?

לדלתות בתוך הבית שלך יש חשיבות פונקציונאלית. ראשית, השימוש בדלתות מעניק לך פרטיות ומייצר בידוד תרמי ואקוסטי. שנית, הדלתות קובעת את תחושת הביטחון שלך ושל המשפחה או העובדים. לאור הנתונים האלה, מומלץ להחליף דלתות שחוקות ולא חייבים לחכות לשיפוץ כללי כדי לעשות את זה.

בקטלוג שלנו לא מתפשרים

אנו מבינים את חשיבות הדלתות עבורך. יש לנו את הידע הנדרש בשביל למצוא את הדגמים המובילים ובקטלוג שלנו לא מתפשרים. באפשרותך להתייעץ איתנו בכל מקרה של דילמה והתלבטות, להשוות בין סוגים שונים של דלתות לפי מידות ומחירים וגם לקבל הצעה זריזה להחלפת דלת אחת או יותר. אנו נשמח לעמוד לרשותך עם תשובות לשאלות הנפוצות ולתת לך טיפים לבחירת דלתות מושכלת.

תמונות מפרוייקטים

תמונות מפרוייקטים

גם קבלנים ויזמים צריכים לדעת מה טוב להם

חברתנו גאה לעבוד בשיתוף פעולה עם מעצבי פנים. במקביל, קהל היעד שלנו כולל קבלנים, יזמים ואדריכלים שמבינים שמגיע להם את הטוב ביותר. השילוב בין שיווק מוצרים ללקוחות פרטיים ולאנשי מקצוע הופכים אותנו לחברה מובילה בתחום ולגורם ששווה להתייעץ איתו. למעשה, אנו מביאים פתרונות משתלמים בשדרוג הבית וחלל הפנים שלך ירוויח מזה בגדול.

שיחה אחת והדלת בדרך אליך!

אולם התצוגה של Deco Line נמצא ברחוב מצדה 9 בני ברק ונשמח לשרת אותך. נוסף על כך, אנו מבצעים משלוחים והתקנות לכל רחבי הארץ ומספקים אחריות של שנים רבות. אם ברצונך לבצע כבר עכשיו הזמנה מיידית, הדבר היחיד שמפריד בינך לבין דלתות פנים חדשות היא שיחה למרכז השירות שלנו במספר 1700-500-328.