וילונות

חברת Deco Line משווקת עבורך וילונות ופתרונות הצללה במחיר משתלם ובאיכות גבוהה

דקו ליין

עם שיווק מהיבואן לצרכן וניסיון משמעותי של שנים רבות, הקטלוג שלנו הוא מה שהבית שלך צריך כדי להיראות טוב יותר. יתרה מזאת, צוותים ייעודיים לכל תחום והתמחות בנישה הנדרשת תספק עבורך מענה לכל השאלות הנפוצות.

איזה וילונות מחכים לך אצלנו?

אנו מייבאים ומשווקים עבורך וילונות של חברות אירופאיות מובילות כגון J&V Italian Design, Agena ועוד. כתוצאה מכך, פתרונות ההצללה עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות והם ברמה גבוהה ביותר. הפתרונות גם מותאמים לאקלים הישראלי מבחינת סינון קרינה והם מסוגלים למנוע חדירת שמש לתוך חלל הפנים של הבית, הסלון או חדרי השינה.

ייעוץ, הכוונה והתקנה – הכל במקום אחד

התקנה נכונה של פתרונות הצללה תאפשר לך להשתמש בהם כאלמנט דקורטיבי. בשביל זה כדאי מלכתחילה להתייעץ עם נציגינו ולנצל את האפשרות לתאם גם שירותי הכוונה והתקנה. במקרה של רכישה, נוכל לשלוח אליך את המוצר לכל מקום בארץ ובאופן שיחסוך עבורך זמן וכסף. מבחינתנו, וילונות הם חלק בלתי נפרד מעיצוב חלל הפנים ולכן אנו בוחרים רק את הדגמים המובילים לקטלוג המוצרים של החברה.

פתרונות הצללה כהשקעה משתלמת עבורך

האיכות הגבוהה שמאפיינת את כל המוצרים שלנו תהפוך גם את פתרונות ההצללה שלך להשקעה משתלמת. קודם כל, וילון על חלון מרכזי בסלון או בחדרי שינה מגביר את היעילות האנרגטית של המזגן. המשמעות בפועל היא חיסכון של מאות שקלים בחודש בתקופת הקיץ ושיפור דרמטי באיכות החיים. שנית, פתרונות הצללה יאפשרו לך לשלוט בכמות התאורה הטבעית שחודרת לחלל הפנים. כך נחסוך עבורך הוצאות נוספות על תאורה מלאכותית ונעזור לך לשנות את סגנון העיצוב בלי להיכנס לשיפוץ מסובך.

מותגים

התנאים לעיצוב מוצלח כבר כאן

מובן שהתנאי לניצול היתרונות של פתרונות הצללה הוא שימוש בווילונות איכותיים. למזלך, בקטלוג של חברתנו מחכים לך כל הדגמים המובילים במחירים שווים לכל כיס. כל שעליך לעשות הוא רק לבחור את פתרונות ההצללה שעולים בקנה אחד עם החזון שלך. במידה ויש לך שאלות או התלבטויות, נציגינו ישמחו להסביר לך על הבדלים בין וילונות ולתאם עבורך הובלה והתקנה.

אחריות שנותנת לך שקט וביטחון

בחברה מנוסה כמו שלנו לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. בין היתר, זה בא לידי ביטוי בתקופת אחריות ארוכה על כל מוצר בנפרד: אנו מבינים את השפעת העיצוב של חלל הפנים על התחושה שלך ולכן מעניקים תקופת אחריות מכל הלב. אצלנו האחריות תעניק לך שקט וביטחון ותאפשר לך לעצב מחדש את חלל הפנים בלי לדאוג. רוצה לקבל פרטים נוספים? נשמח לעמוד לרשותך בהקדם.

נציגי Deco Line מחכים לך באולם התצוגה ברחוב מצדה 9 בבני ברק עם וילונות מהממים שמתאימים לצרכים, לתקציב ולסטנדרטים שלך!

תמונות מפרוייקטים