מטבחים

יבוא מקצועי מלא של מטבחים מוכנים מהמזרח הרחוק או ייצור אישי של מטבחים כאן בארץ על פי הזמנה ובהתאמה אישית.

דקו ליין

Line היא חברת בת חדשה ל-ק.ב.י אחזקות שנפתחה במטרה להביא אליך פתרונות משתלמים לשדרוג הבית. בין היתר, אנו מייבאים מטבחים מוכנים מהמזרח הרחוק לפי מידה סטנדרטית – אך גם מייצרים בארץ את כל סוגי המטבחים לפי הדרישות הספציפיות שלך. כתוצאה מכך, אנו יכולים לחסוך עבורך זמן וכסף ולרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת.

החדר החשוב ביותר בבית שלך

עיצוב חלל הפנים עם הפתרונות של חברתנו ישפר את איכות החיים שלך. בקטלוג שלנו מחכים לך מטבחי עץ מלא, מטבחי פורמייקה ומטבחים עם צביעה בתנור (שלייפלק) ומובן שנשמח לקבל ממך הכוונות מדויקות. בנוסף לכך, אנו יכולים להתאים את פתרונות העיצוב לחזון שלך ולתאם עבורך שירותי הובלה והתקנה לכל רחבי הארץ.

איך יכול להיות שהמחירים שלנו הם המשתלמים ביותר בשוק?

בעלי בתים, יזמים, קבלנים, מעצבי פנים ואדריכלים בוחרים לעבוד אתנו בגלל מחירים משתלמים שלא באים על חשבון איכות גבוהה. אם מעניין אותך לדעת כיצד זה ייתכן, חשוב להבין את שיטת העבודה שלנו: שיווק מהיבואן לצרכן ובלי פערי תיווך. במילים אחרות, אנו עובדים בשיטת שיווק שמשרתת אותך ומאחורינו קהל לקוחות נאמן ומרוצה.

מותגים

הקצאת צוות ייעודי לכל תחום

ניסיון משמעותי לימד אותנו עד כמה חשוב להתאים את פתרונות עיצוב חלל הפנים לצרכים שלך. כתוצאה מכך, אנו מקפידים להקצות צוות ייעודי ונפרד לכל תחום ובעיקר לתהליך המורכב של עיצוב מטבחים מעץ מלא, פורמייקה או עם צביעה בתנור. הצוותים הייעודיים מתמחים בנישה הנדרשת ועונים לך על השאלות הנפוצות. במקביל, נציגי הצוותים עוברים מטעמנו הכשרה, חפיפה והסמכה. כך אנו מוודאים שהיועצים יהיו בעלי הידע העדכני ביותר ואף ימלאו דרישות מיוחדות שיעלו לאורך הפרויקט.

תמונות מפרוייקטים

אחריות של שנים – בשביל הראש השקט שלך

בזכות תקופות אחריות ארוכה על המוצרים שלנו, גם שימוש אינטנסיבי בחדר החשוב ביותר בבית לא ימנע ממך לישון בשקט בלילה. אנו מעניקים אחריות מכל הלב על כל מוצר בנפרד ובטוחים שנוכל לעמוד בציפיות שלך. כמו כן, עם קטלוג מטבחים נרחב ומגוון כמו שלנו יהיה לך קל יותר לעמוד בתוך מסגרת התקציב. מבחינתנו, תקופת אחריות של שנים רבות היא תנאי לעבודה משותפת ואנו מציבים את השקיפות בראש סדר העדיפויות.

מבשלים עבורך עסקה משתלמת

בעלי בתים פרטיים מבינים מהר מאוד את החשיבות של מטבחים. זה בדרך כלל המקום הראשון שהאורחים שלך רואים, זה החדר שבו בני המשפחה שלך מרוכזים וזה גם החלל שאליו מגיעים כאשר רוצים לנוח. על רקע הדרישות האלה, אין תחליף לניסיון כמו של חברת Deco Line ולאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

כל שנותר לך לעשות הוא למצוא את דגמי המטבחים שמתאימים לך ונשמח לעמוד לרשותך באולם התצוגה בבני ברק – או כבר עכשיו במספר הטלפון 1700-500-328.