פרקטים

פרקטים מאת החברות המובילות בעולם מאירופה ומהמזרח הרחוק – ושירות הכולל הובלה והתקנה מלאה.

דקו ליין

הריצוף בחלל הפנים של הבית קובע את התחושה שלך אחרי יום עבודה. במקביל, לריצוף יש השפעה על איכות החיים של המשפחה ועל המאמץ שעליך להשקיע בניקיון ובתחזוקה. מסיבות אלו אנו בחברת Deco Line ממליצים על שימוש בפרקטים ומזמינים אותך להתרשם מקרוב מהקטלוג המרשים ביותר בארץ.

למה לבחור במוצרים שלנו?

אנו מייבאים ומשווקים פרקטים של חברות אירופאיות מובילות כגון classen, chapel או kahrs. כמו כן, נציגינו בוחרים בקפידה ומייבאים מוצרים מובילים מהמזרח הרחוק. כתוצאה מכך, פתרונות העיצוב והריצוף שלנו הם ברמת שחיקה גבוהה ואנו מספקים גם שירותי הובלה והתקנה. מבחינתך זה אומר התנהלות מול גורם אחד בלבד וחיסכון בזמן ובכסף.

שנית, חברתנו שמה דגש על מוצרים איכותיים ואנו מספקים אחריות של שנים לכל מוצר בנפרד. תקופת האחריות תחסוך עבורך מאמץ עכשיו ובעתיד ותבטיח לך ראש שקט.

הכל מתחיל בפרקט שלך

בחירת פתרונות ריצוף מתוך הקטלוג שלנו תשדרג את חלל הפנים שלך בלי מאמץ מיוחד. איתנו יהיה לך קל להשוות בין סוגים שונים של פרקטים, להתרשם מהמפרט הטכני ולהבין מה מאפיין כל דגם. ריכוז של המוצרים בקטלוג שמתעדכן באופן קבוע גם יעזור לך להתאים את המוצרים לסגנון החיים: בין אם מדובר בבית של משפחה עם תינוקות, בדירה קטנה עם חיות מחמד או בנכס להשקעה. בסופו של דבר, הכל מתחיל בריצוף ואיתו גם אין מקום לפשרות.

מותגים

מהיבואן ועד אליך במחירים משתלמים

שיטת השיווק הייחודית שלנו משרתת את הרצון שלך לרצף מחדש את הבית בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. ראשית, אנו עובדים בצורת שיווק מהיבואן לצרכן וחוסכים עבורך את פערי התיווך. שיטת השיווק הזו מאפשרת לו להעמיד לרשותך קטלוג מגוון במחירים המשתלמים ביותר בשוק המקומי.

עם מי ברצונך להתייעץ?

על אף האמור לעיל, ברור לנו שככל הנראה יש לך שאלות לגבי בחירת פרקט. כאן נכנסים לתמונה צוותים ייעודיים לכל תחום שמתמחים בנישה הנדרשת. את יועצי השירות שלנו באפשרותך לפגוש באולם התצוגה בבני ברק, או לשוחח איתם בטלפון במספר 1700-500-328. אנו נדאג שהשירות הטוב ביותר יעמוד לרשותך בכל רגע נתון ושההחלטה שלך לגבי פתרונות הריצוף תתאים לחזון ולציפיות.

תמונות מפרוייקטים

החלפת הריצוף בלי שיפוץ

מובן שלא צריך לחכות לשיפוץ בכל חלל הפנים של הבית על מנת להחליף את הריצוף. אחד היתרונות של פרקט בהשוואה לפתרונות ריצוף אחרים הוא שניתן לשלב אותו גם בתוך חלל הפנים הקיים, כמו לדוגמה במסגרת שדרוג חדר ספציפי. בין היתר, את פתרונות הריצוף שלנו באפשרותך לשלב בסלון, בחדרי שינה, בכניסה או במטבח. אנו נדאג להביא אליך פתרונות עיצוב מובילים במחירים שווים לכל כיס ובאיכות גבוהה.

הקטלוג של Deco Line פתוח בפניך ובעזרת פרקט טוב מובטח לך שדרוג מידי באיכות החיים בכלל ובחלל הפנים בפרט!